Teslimat ve İade

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) : Önceliğimiz PayTR Ödeme sistemi işlem yapmanızdır. 3D Secure teknolojisi ile iade işlemleri daha hızlı gerçekleşmektedir. Fakat dilerseniz Garanti Bankası şirket hesabımıza (TL) havale veya eft yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da PayTR taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Demsan Terazi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat dan sonraki süreçte, iade istenildiği durumda kargo ücretini karşı taraf üstlenmektedir.

5) Ödeme Takibi Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Giriş bilgilerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız paytr altyapısına karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Eğer iptal ve iade durumu söz konusu olur ise bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız yazılım ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz. [email protected]